Ranking of Adult Standard

The following results are from the IDSF Open taken place in Russia - Russian Federation on 04 December 1999

Ranking

RankCoupleCountry
1.Roberto Villa - Michelle Barry
2.Marat Gimaev - Alina BasiukRussian Federation
3.Maxim Melekhim - Anna Oksengott
4.Lech Swedrak - Magdalena Zietowska
5.Stanislav Bekmametov - Natalia UrbanRussian Federation
6.Alexei Lapin - Liudmila MaltsevaRussian Federation
7.Dmitri Antoshin - Alla KolobovaRussian Federation
8.Alexey Galchun - Tatyana Remina
9.Alexandr Sergejev - Olga NikolaevaFinland
9.Maksim Guskov - Julia KornilovaRussian Federation
11.Nikolai Darin - Yulia TutushinaRussian Federation
12.Alexandr Leontyev - Elena Feoktistova
13.Anton Efremov - Elena SamodanovaRussian Federation
14.Anton Lebedev - Maria KozlovaFinland
15.Maxim Bulaniy - Katerina Spasitel
16.Denis Kutepov - Marina VassilievaRussian Federation
17.Vladislav Vinogradov - Anastasi Mouravieva
17.Sergey Mikheev - Anastasia SidoranRussian Federation
19.Stanislav Smirnov - Oksana BobrovaRussian Federation
19.Evgeniy Kazmirchuk - Maria GrevtsovaMoldova
21.Evgeny Savatin - Olga Kartcevskaya
22.Alexander Vanchugin - Oxana SkripnikRussian Federation
22.Vasiliy Nikeshin - Polina KulbedaRussian Federation
24.Alexander Sokolov - Maria VetkovskaiaRussian Federation
25.Sergei Jokhov - Evgeniya PashkinaRussian Federation
26.Mikhail Eremin - Albina Isyanova
27.Andrey Markov - Julia GubarevaRussian Federation
28.Albert Khaziev - Rezeda KhazievaRussian Federation
29.Evgeny Abramov - Irina Mikhaylova
30.Andrey Trofimov - Yulia MaximovaRussian Federation
30.Vladimir Golubin - Irina Korchagina
30.Alexander Berezin - Natalia Larionova
33.Dimitri Filippov - Viktoria ShumilovaRussian Federation
34.Alexandr Volnov - Svetlana IvanovaRussian Federation
34.Vladislav Trukhachev - Natalia SmirnovaBelarus
34.Vladimir Popov - Natalia BourdouliRussian Federation
37.Vladimir Shnyrev - Elena LebedevaMoldova
37.Pavel Kotelnikov - Natalia KoltsovaRussian Federation
39.Andrei Istranov - Iulia KovalenkoRussian Federation
39.Pavel Fomin - Ksenia KapralovaRussian Federation
39.Dmitriy Efanov - Yulia Baikova
42.Konstantin Gusev - Marina Sheremetieva
42.Alexey Fayzov - Ekaterina Lesheva
44.Alexey Yazykov - Viktoria ShlyusaverRussian Federation
44.Dmitry Kranyansky - Yulia MinchevaRussian Federation
44.Vadim Asmolov - Olga TsikaliukRussian Federation
47.Alexey Dekhtiar - Ludmila AndrievskikhRussian Federation
48.Andrey Mojeyko - Yulia MelnikUkraine